Nie można oceniać produktu jedynie na podstawie jednego składnika

Mogą być wyjątkowe sytuacje, kiedy o wartości będzie decydować zespół czynników: np. koszt białka zawartego w wątrobie jest nieco wyższy niż w innych produktach, ale zawiera ona dużo witaminy A, B2 i żelaza. W podobny sposób warto obliczyć koszt innych składników. przede wszystkim tych, których często brak w naszyta pożywieniu, (np. wapń, witaminy C, A, B2). Gdyby tak każdy zastęp podjął się takiej kalkulacji w odniesieniu rio jednego składnika, zyskalibyście ciekawe materiały, którymi moglibyście podzielić się z kolegami z innych obozów. W pracy takiej pomogą nam zestawienia zawartości składników w poszczególnych produktach, znajdujące się w następnej części strony. Właściwa kalkulacja w żywieniu, to trafny wybór produktu tańszego, tam gdzie wartość dwu lub kilku produktów j«sl podobna, a cena różna. Przykładem typowym jest tłuszcz: smalec i słonina, używane są najczęściej przy sporządzaniu posiłków; natomiast ceres i oleje są używane rzadko, do niektórych tylko potraw i raczej niechętnie. Jeżeli zajrzymy do tabeli E „Skład niektórych produktów“ to stwierdzimy, że zawartość tłuszczu w smalcu, oleju i ceresie jest właściwie jednakowa, a nawet w smalcu jest go nieco mniej. A ceny tych produktów? Jeden kg smalcu kosztuje 38 zł, oleju, zależnie od rodzaj j, 36 — 32 zł, ceresu 28 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *