Marzysz o spróbowaniu słodkich smakołyków z przeróżnych zakątków świata? Zawsze zastanawiałeś się jakie słodycze jada się w Japonii lub w USA? W takim razie powinieneś koniecznie odwiedzić nasz sklep!

Od dawna chcieliśmy założyć miejsce, w którym dostępne będą produkty zagraniczne – zdawaliśmy sobie sprawę z tego jak ciężko było znaleźć je w Polsce, a jeśli już to kosztowały one fortunę! Dlaczego więc nie stworzyć takiego zakątka, w którym bez problemu dostać będzie można słodycze z każdego kraju na świecie? Właśnie tak powstaliśmy my!

W swojej ofercie posiadamy słodkie zakąski z takich krajów m.in. jak USA, Japonia, Chiny, Korea, Finlandia, Szwecja. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Lubisz Pocky? A może Twoim ulubionym przysmakiem są słodycze z dużą ilością masła orzechowego? Co powiesz też na lukrecję? Nie musisz wydawać majątku na bilet lotniczy do żadnego z krajów  – nasz sklep znajdziesz w galeriach handlowych w większych miastach.

Kuchnie świata słodycze, pozwól sobie na odrobinę przyjemności i poznaj smak zagranicznych słodyczy bez wychodzenia z domu!